Haberler
SAM YIL SONU ETKİNLİĞİ RENKLİ GÖSTERİLERE SAHNE OLDU…
Değirmenlik-Akıncılar beldesi okulları eğitime hazır!
Değirmenlik-Akıncılar Belediyesi araç filosu güçleniyor
Çocuk Şenliğini 7’den 70’e Tüm Halkı Coşturdu!
Gençlik Ve Spor Bayramı’nda Ata’mızı Andık...

ELEKTRİK ALTYAPILARI TAMAMLANIYOR

ELEKTRİK ALTYAPILARI TAMAMLANIYOR

ELEKTRİK ALTYAPILARI TAMAMLANIYOR

Belediyemiz almış olduğu belediye meclis kararlarla; beldemizdeki gelişme bölgelerinin elektrik hatlarının döşenmesi ve sokak aydınlatmaların yapılması KIBTEK ile iş birliği içerisinde sonuçlandırılmaya devam ediyor.
Bugün Gaziköy’de Belediye Başkanımız Sn. Ali Karavezirler'in, Elektrik Kurumu çalışanlarının ve belediye çalışanlarının ortak çalışmasıyla elektrik direklerinin yer tespiti yapılmıştır.

Önümüzdeki günlerde belediyenin özkaynak gelirleriyle Gaziköy’deki Avcı Sokak, Bahçeli Sokak ve Gökçeri Sokaklardaki elektrik altyapı çalışmaların hızlandırılıp sonlandırılacaktır.

Değirmenlik Belediye Başkanı Sayın Ali Karavezirler; 2018 yılından günümüze Yerel yönetim ve Devlet yönetimlerinin iş birliğinin önemini vurgularken, yapılan bu elektrik altyapı hizmetlerinin devam ettiğini, bu çalışmaların önümüzdeki dönemde ihtiyaca göre devam edeceğini vurguladı.

ELEKTRİK ALTYAPILARI TAMAMLANIYORELEKTRİK ALTYAPILARI TAMAMLANIYORELEKTRİK ALTYAPILARI TAMAMLANIYORELEKTRİK ALTYAPILARI TAMAMLANIYORELEKTRİK ALTYAPILARI TAMAMLANIYOR
Paylaş: