Haberler
DEĞİRMENLİK BELEDİYESİ GÜNDÜZ BAKIM MERKEZİ, 5’İNCİ MEVSİM YAŞAM ETKİNLİĞİ YAPILDI
KARAVEZİRLER: “SİZLERLE OLMAK BİZE ONUR VERİR, GURUR VERİR, MUTLULUK VERİR”
ERDEMLİ SOSYAL TESİS PROJESİ İÇİN START VERİLDİ!
ABOHORLULAR GÜNÜ ETKİNLİĞİ YAPILDI
DEĞİRMENLİK SARAY MAHALLESİ, DERE ISLAHI, KUTU MENFEZ VE İSTİNAT DUVARLARI TAMAMLANIYOR!

KALAVAÇ’TA FESTİVAL HAZIRLIKLARI SÜRÜYOR!

KALAVAÇ’TA FESTİVAL HAZIRLIKLARI SÜRÜYOR!

KALAVAÇ’TA FESTİVAL HAZIRLIKLARI SÜRÜYOR!

Değirmenlik Belediye Başkanı Ali Karavezirler ve ekibi bugün (13.09.2019), Kalavaç’a giderek, Kalavaç Muhtarı Halil Karasoy ile birlikte 15 Eylül Pazar günü gerçekleşecek olan “Kalavaç Kültür Festivali” öncesi yapılan hazırlıkları yerinde inceledi.
Her yıl geleneksel olarak gerçekleşen “Kalavaç Kültür Festivali”nin sorunsuz ve huzurlu bir şekilde gerçekleşmesi için tüm hazırlıklarla birebir ilgilenen Başkan Ali Karavezirler, tüm çalışmalarından dolayı Muhtar Halil Karasoy’a, belediye personeline ve tüm katkı koyan köylülere teşekkür etti.  

KALAVAÇ’A 120 METRELİK BARİYER…

Değirmenlik Belediye Başkanı Ali Karavezirler, 44 yıldır yapılmayan bariyerlerin Kalavaç’a yapıldığını kaydederek, vatandaşın özellikle ağıllar bölgesine giderken ve su deposuna çıkarken yoldan kayma riskinin ortadan kalktığını söyledi.

Karavezirler Kalavaç’a toplamda 120 metrelik bariyer yapıldığının altını çizdi.

YOLLAR FESTİVALE HAZIR…
Kalavaç’tan Yeniceköy’e bağlanan, aynı zamanda Yeniceköy su deposu yolu olarak da kullanılan yol, stabilizesi yapılarak halkın güvenli ve rahat kullanımına açıldı.

Başkan Ali Karavezirler, “Kalavaç Kültür Festivali”ne Lefkoşa istikametinden gelen misafirlerin de Kalavaç’tan çıkarken bu yolu rahatlıkla kullanabileceklerini ifade etti.

KALAVAÇ’TA FESTİVAL HAZIRLIKLARI SÜRÜYOR!KALAVAÇ’TA FESTİVAL HAZIRLIKLARI SÜRÜYOR!KALAVAÇ’TA FESTİVAL HAZIRLIKLARI SÜRÜYOR!KALAVAÇ’TA FESTİVAL HAZIRLIKLARI SÜRÜYOR!
Paylaş: